Наша мова калинова!

Дата: 09.11.2021 14:42

Святкова атмосфера панувала сьогодні в першому класі. З нагоди Дня української писемності та мови проведений виховний захід"Наша мова калинова ".

Діти декламували вірші  українських письменників, збагачували мову прислів'ями та приказками, були активними учасниками вікторини "На галявині казок".

На групі продовженого дня учні гралися в українській ігри"Гуси", "Кіт і миші","Подоляночка", відгадували загадки та ребуси.

З учнями 2 класу проведено вікторину "Я вивчаю мову рідну". Команди "Барвінок" та "Ромашка" змагалися між собою. Діти складали слова з літер, шукали закодовані слова, відгадували загадки, відповіддю яких були розділові знаки. Також розгадували кросворд, ключовим словом якого було словосполучення рідна мова. Вікторина завців української мови серед другокласників закінчилась з рахунком 11-11. Перемогла дружба.