Скажи булінгу НІ!

Дата: 23.09.2021 15:00

Практичним психологом закладу Сміщенко С. С. спільно з соціальним педагогом Грибом В. П. та класоводом 4-го класу Щукою І. О. було проведено спільне заняття з елементами тренінгу на тему: "Скажи булінгу НІ! ".

Під час уроку учні поновили знання щодо булінгу, сформували навички безпечної поведінки для себе та оточуючих, вчилися підтримувати та відповідати за свої вчинки.

Цікавою та актуальною стала гра "Це булінг", під час якої діти вчилися розрізняти ситуації булінгу, конфлікту та жарту. Практична вправа "Зім'ятий папірець" допоміг зрозуміти важливість нами сказаних слів та виконаних справ, котрі можуть повпливати на людину. Також було розглянуто тематичне відео "Чорний кіт", після перегляду якого учні обговорили показану ситуацію.

Загалом такі заняття допомагають з раннього віку виховувати та розвивати у дитини розуміння відповідальності, співпереживанню, доброзичливості, подільчивості та вміння правильно приймати рішення у різних життєвих ситуаціях.