Обласний етап конкурсу агітбригад "Земля наш -спільний дім"

Дата: 11.01.2022 15:02

28 грудня 2021 року в комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» в онлайн режимі відбувся обласний етап ХХI Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Клімат змінюється. Твої дії» в рамках екологічного фестивалю «Довкілля: час змін!». Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. В обласному етапі конкурсу взяли участь 13 команд Черкаської області. Команда «Екологічний патруль» Жашківсько ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Жашківсько міської ради зайнялася ІІІ місце (керівник Лариса Турченюк). Діти - ви, суперові!!!!! Так тримати !!!!!Молодці! Супер! Подальших успіхів вам і нових перемог!!!!!