Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #Не_ведусь

Дата: 25.11.2021 15:13

В рамках "16 днів проти насильства" та освітньої кампанії #Stop_sexтинг  з метою захисту  дітей від  насильства в Інтернеті, практичним психологом Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Сміщенко С. С. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #Не_ведусь" з учнями 6-го класу. Адже у сучасному суспільстві інтернет є невід'ємною частиною кожного, діти вже не уявляють своє життя без соціальних мереж.

Під час уроку учні обговорювали життя та стосунки в інтернеті, своїх онлайн друзів. Виконали з цікавістю тест "Білборда". Оформили "Щит захисту дитини"

Такі заняття формують навички безпечного спілкування та безпечної поведінки в інтернеті, можливі ризики спілкування з незнайомцями та загалом спілкування, формують уявлення про інформацію, котрою варто ділитися в мережі, а також ознайомилися  з особами та установами, до яких можна звернутися за допомогою.