A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Не ведусь: ми - герої безпеки в інтернеті

Дата: 08.12.2020 15:13
Кількість переглядів: 481

Фото без описуВ рамках акції "16 днів проти насильства" класоводом Щукою І. О. та практичним психологом закладу Сміщенко С. С. було проведене заняття з елементами тренінгу у 3 класі на тему: «Не ведусь: ми - герої безпеки в інтернеті».   
Адже комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та Інтернет, розкрили нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та самореалізації особистості.
Під час уроку школярі активно відповідали на питання, обговорювали безпеку в інтернеті, правила користування соціальними мережами, допомагали головному герою "Гуглику" з вирішенням питань. 
Цікавим та корисним було виконання вправи "Я ображаюсь", коли діти мали можливість висловити свої думки та переживання. Вправа "Кошик образ" допоміг учням розуміти свої образи та відпускати, адже так важливо в першу чергу знати себе. 
Готуючись до заняття діти намалювали малюнки на тему: "Щаслива сім'я без насильства", а також взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний інтернет" від проекту "На урок".
Саме такі заняття для учнів є важливим та корисними, адже в час комп'ютерних технологій кожен повинен знати як можна себе убезпечити, бути обізнаним у різноманітних ситуаціях, розуміти та знати, що у будь-якому випадку можна знайти вихід та уберегти себе і рідних.  
Адже діти використовують Інтернет не лише вдома, а й у друзів та у школі. Однак вони не вміють користуватися матеріалом, який пропонує Інтернет, зокрема матеріалом, який не відповідає їхнім віковим особливостям. Розповіді про це та пояснення різних речей, з якими діти можуть зіштовхнутися в Інтернеті, допоможуть їм стати відповідальними і спроможними працювати самостійно і безпечно в онлайні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора