Урок єдності

Дата: 06.10.2023 15:23

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення провели Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів.

16 лютого 2022 року "Фільтр" вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Тож  "Фільтр"  разом за підтримки партнерів уже вдруге організовує Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності. Учні дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.