Дослідження міцності павутинки

Дата: 20.09.2023 15:24

Дослідження - це процес, у якому учні відкривають нові знання про сучасний світ.

Сьогодні третьокласники досліджували міцність павутинки, адже існує припущення, що це найміцніший природній матеріал. Діти з радістю ознайомилися з вправою" Павутинка", в колі по черзі передаючи клубочок зі словами побажаннями; домальовували симетрично павучка. Дізналися, що у зв'язку з кліматичними змінами, у деяких регіонах України почали з'являтися тарантули, а на півдні- каракурти. Переглянули відеофільм про те, як павук плете павутину і дивувалися його майстерності.

Досліджували чи справді павутинка така міцна. Відшукали на шкільному подвір'ї павутиння і обережно кидали по одній кульці з пінопласту. Зробили висновок, що павутинка міцна і витримала 16 кульок.