Міжнародний день грамотності

Дата: 08.09.2023 15:25

Міжнародний день грамотності - один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. Рівень грамотності населення - один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Дослідження показали, що на сьогоднішній день у світі близько 860 мільйонів дорослих людей неграмотні. Також відомо, що 100 мільйонів дітей у всьому світі не навчаються в школі. ЮНЕСКО вважає грамотними людей, які здатні прочитати і написати, а також зрозуміти просте речення. На думку фахівців грамотність починається з уміння читати. Читати треба завжди і всюди. Якщо людина читає 11 сторінок на день, то цим підтримує ті вміння, які вже є. Щоб покращити свої вміння, потрібно читати більше цієї норми.

Жашківський опорний ліцей 5 теж  долучився до відзначення Міжнародного дня грамотності.

Класні керівники та класоводи провели виховні уроки, на яких розповідали про те, що грамотність є тим фундаментом, на якому будується подальший розвиток особистості.