A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Виховуємо свідомих громадян: у закладі триває системна профілактична робота

Дата: 25.03.2026 15:27
Кількість переглядів: 358

Фото без опису  У нашому закладі триває активна виховна та профілактична робота з учнями.

Щодня о 9:00 у закладі проводиться хвилина мовчання — як знак шани та вдячності загиблим Захисникам України. Під час годин спілкування учні разом із вчителями говорять про важливість пам’яті, поваги та єдності у рамках заходів «Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо».

Окрему увагу приділяють питанням культури поведінки та відповідальності. Зокрема, учням наголошують на важливості дотримання тиші та поваги до оточуючих під час користування мототранспортом (захід «Тиша – це повага до інших»).

Також проводяться бесіди та виховні години, спрямовані на формування здорового способу життя та свідомого вибору. Під час зустрічей учні обговорюють важливі теми: відповідальність за свої вчинки, недопущення вживання алкоголю, культуру поведінки в громадських місцях, а також питання інформаційної гігієни.

Педагог соціальний проводить окремі зустрічі з учнями, які користуються двоколісним транспортом. Під час таких розмов наголошується на правилах дорожнього руху, безпечній поведінці та повазі до оточуючих як на території ліцею, так і за його межами.

Учителі також організовують тематичні лекції, під час яких говорять з учнями про закон, відповідальність і важливість дотримання правил у повсякденному житті.

До роботи активно долучаються представники правоохоронних органів, які проводять профілактичні бесіди та допомагають учням краще зрозуміти наслідки правопорушень.

У ліцеї переконані: саме через щоденну спільну роботу формується свідоме, відповідальне та небайдуже молоде покоління.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора