Лауреати Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

Дата: 17.01.2023 15:40

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводив  Всеукраїнський  конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Конкурс проводився з метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії та сьогодення України, участь у суспільному і культурному житті країни, пошуку та розкриття юних талантів.

Лауреатами обласного Всеукраїнського конкурсу на написання есе “Війна за СВІЙ шлях” (дитячий погляд) стали й учні нашого ліцею: Тютюнник Анюта, учениця 5 класу та Маковецька Ірина, учениця 11 класу.

Вітаємо юних краєзнавців та бажаємо подальших перемог!