Я маю право жити в світі без насильства

Дата: 05.12.2023 15:44

В рамках акції "16 днів проти насильства" було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Я маю право жити в світі без насильства". Під час уроку класний керівник Кривенко Т. В. ознайомила учнів з інформацією про дану акцію. Педагог соціальний Гриб В. П. нагадав учням про види насильства, правові аспекти, відповідальність та на прикладі поданих ситуацій разом з школярами обґрунтували шляхи вирішення проблемних ситуацій. Практичним психологом закладу Сміщенко С. С. було проведено анкетування  та практичні вправи, такі як: "Алгоритм дій", фізкутхвилинка. На завершення учні прослухали та обговорили тематичні притчі.

Саме такі заняття допомагають учням формувати правильну життєву позицію, комунікабельність, відповідальність, співпереживання, розуміння. Діти навчаються бути толерантними та терпимими один до одного, підтримувати  та допомагати, розуміти та співпереживати. Бути відповідальною та усвідомленою особистістю, котра має розуміння бережного ставлення до свого та чужого життя.