Світом Миколай мандрує та добро дарує

Дата: 06.12.2023 15:53

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.
Це свято завітало і у другий клас. Під час розважального квесту "Світом Миколай мандрує та добро дарує" учні брали активну участь у різних конкурсах, змагалися, танцювали, співали. Наші розумні та спритні діти зібрали зірочки за виконані завдання і освітили шлях  Миколаю Чудотворцю до ліцею. Виявилося, що у другому класі всі діти слухняні, адже до кожного завітав Святий Миколай та порадував солодкими подарунками.
Колектив другого класу бажає всім, щоб Святий Миколай прийшов у ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою, любов'ю, мирним небом над головою.