Гідність у дії. Будьмо достойними людьми!

Дата: 23.11.2021 16:04

"Гідність у дії. Будьмо достойними людьми" саме під такою назвою учні 7-го класу, разом з практичним психологом Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів√5 Сміщенко С. С. долучилися до проєкту Усесвітній День Гідності. Метою якого є – подвигати молодь до почуття власної гідності у своїх повсякденних діях.

Адже "Гідність — це мудрість тримати себе в руках", як сказав В. Сухомлинський. Саме тому ця тема є досить актуальною для кожного, а особливо для школярів.

Під час уроку цікавими стали перегляд тематичних відео, активно та захопливо учні написали листа собі у майбутнє, виконали вправу "Вгадай хто я", обговорювали свої маленькі та великі гідні вчинки.

Такі заняття розвивають у дітей відчуття відповідальності, формують розуміння гідної особистості, виховують повагу до інших та до себе, адже кожна людина має право на гідне життя та майбутнє.