Всеукраїнська краєзнавча акція "В традиціях високої звитяги"

Дата: 20.10.2022 16:31

В традиціях високої звитяги - Український державний центр  національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської  молодіПротягом липня-вересня 2022 року проходила Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «В традиціях високої звитяги», яку організували та провели Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Мета акції: сприяння вихованню патріотичних почуттів у дітей та молоді на переможних традиціях українського народу, його воїнів і бунтарів, громадсько-політичних лідерів, діячів освіти і науки, культури і мистецтва – усіх, хто своєю діяльністю наближав державність та незалежність України.

Завдання: популяризація краєзнавчих досліджень (знань) щодо місця і ролі в державотворчих процесах історичних постатей та регіональних лідерів, діячів духовної сфери життя українців у різні історичні періоди;

формування на основі історичних знань стійких переконань щодо безперервності процесу боротьби українців за права на свою державу та національну ідентичність;

сприяння вихованню у молоді важливих особистісних патріотичних якостей на прикладах самовідданого служіння своєму народові;

скеровування дітей та молоді до бажання бути гідними наступниками великих борців за Україну, готувати себе до її захисту від ворогів.

Учениці 11 класу нашого ліцею - Маковецька Ірина, Левченко Анастасія, Федорова Дар'я, Романюк Єлизавета, (науковий керівник Сліпенко Г.В., учитель історії), також долучилися до заходу, подавши на розгляд журі власні дослідження з історії України.