"Даруй добро! Це так просто!"

Дата: 14.11.2022 16:44

"Людина живе мить у часі.

Залишайте після себе  хороший слід,

щоб  пам'ятали Вас і Ваші добрі

справи хоч кілька поколінь..."

О. А. Захаренко

Міжнародний день доброти, який відзначається щорічно 13 листопада – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.

"Даруй добро! Це так просто!" - під такою назвою практичним психологом закладу Сміщенко С. С. було проведено заняття з учнями 2 класу.

Під час заняття учні визначали й окреслювали суть категорій добра і зла, формували чуйність, доброзичливість, бажання зростати добрими, справедливими.

Школярі розповідали про свої добрі справи,  складали прислів'я про добро, згадували правила доброти. Особливо цікавим виявилося завдання "Подаруй сердечко добрій людині". Саме такі завдання розширюють поняття учнів про доброту і красу людської душі; розвивають почуття відповідальності за свої вчинки, бажання творити добро та бути милосердними; виховувати поняття гідності, чуйності, доброти, любові до ближнього.