Свято останнього дзвоника онлайн

Дата: 29.05.2020 07:28

Добігає до завершення черговий 2019-2020 навчальний рік. Рік був незвичним, екстремальним, проте – цікавим. Традиційно, за розкладом, він завершується Святом останнього дзвоника.

Мелодія шкільного дзвінка відкриє нову сторінку у житті кожного з нас, а особливо – випускників нашого закладу, для яких з останнім дзвінком закінчується дитинство.

Для решти школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул.

Непростим цей рік був і для батьків наших учнів та педагогів.

Шановні колеги, дякуємо за ваш невтомний творчий пошук, бажаємо нових успіхів, життєвих сил, креативу, натхнення.

Щира вдячність батькам за підтримку та допомогу, виваженість, терпіння, особливо під час дистанційного навчання.

Маленьким та дорослим школярам бажаємо   незабутніх вражень, здійснення мрій, світлого майбутнього. Нехай літо буде дивовижним та казковим. Знайте, ви особливі, одні такі на всій планеті.

До зустрічі у новому 2020-2021 навчальному році!

На жаль, останній дзвінок будесьогодні також дистанційним