A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Екскурсія у Жашківське бюро правової допомоги Уманського міського центру

   21 березня 2019 року Жашківська районна філія організувала професіографічну екскурсію у Жашківське бюро правової допомоги Уманського міського центру з надання безоплатної правової допомоги для учнів загальноосвітнього закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №5.

12:36 22.03.2019

Урок - вікторина у 8 класі на тему «Електрика навколо нас»

21 березня Григор’євою Ю.А. був проведений  урок – вікторина з учнями 8 класу на тему: «Електрика навколо нас». Діти повторили  в нетрадиційній, цікавій формі основний матеріал, розширили й поглибили знання, отримані на уроках, навчилися застосовувати знання, отримані на уроках фізики в новій нестандартній ситуації, розвинули вміння швидко мислити, знаходити рішення проблеми, проявляти кмітливість в не стандартних ситуаціях.

15:42 21.03.2019

Виявлення органічних сполук у харчових продуктах

В рамках тижня природничих дисциплін Задорожньою В.М. 20 березня з учнями 9 класу була проведена практична робота  на тему: «Виявлення органічних сполук у харчових продуктах». Учні закріпили знання про якісні реакції , навчились розпізнавати органічні речовини, та складати раціон харчування.

12:15 20.03.2019

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності Управління ДСНС України у Черкаській області

      19 березня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники провели відкриті уроки з учнями 3-го, 10-го та 11-го класів нашого закладу. Під час проведення бесід з школярами, фахівці Служби порятунку “101” розповіли дітям, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та що робити для її запобігання.

09:28 20.03.2019

Кришечки для протезів воїнам АТО

Учні нашого закладу разом з батьками взяли активну участь у Всеукраїнській програмі по збору та утилізації пластикових пляшок та окремо кришечок для дальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Найбільш вагомий вклад в цю справу внесла учениця 4 класу Добрицька Катерина разом з батьками.

12:46 18.03.2019

Конкурс "Моя майбутня професія"

      Конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток», який  проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні»  проводиться в Україні уже 4 роки та має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар'єри, надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Організатори конкурсу: Міністерство молоді та спорту, Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку.

10:07 18.03.2019

Уроки Доброти

     В рамках Міжнародної акції - Уроки Добра в закладі було проведено ряд заходів. Класоводи та класні керівники виховували у дітей любов до добра, відповідальність до думки, важливість добромовлення та добромислення. Діти вчилися творити добрі справи, бути чуйними один до одного, милосердними  та відповідальними за свої вчинки та слова. Адже добро - це велика рушійна сила, яка змінить нас і світ в цілому.

14:50 15.03.2019

Весняна мозаїка

      Тема тижня, що минає для наших першокласників була "Весняна мозаїка". Розпочали вони його цікавою екскурсією "Як змінилися рослини навесні?". Продовжили виготовленням аплікацій "Первоцвіти". Закликаючи весну, виготовляли лелек та перелітних птахів із паперу. На завершення тижня діти отримали дипломи переможців та сертифікати учасників Всеукраїнської інтернет-оімпіади "На Урок".

11:50 15.03.2019

Сертифікат диктора

      Нещодавно учні 11 класу відвідали Київський університет культури. Цікаві розповіді студентів зацікавили юнаків та дівчат. А 9 березня відбувся творчий конкурс, в якому взяла участь Тукан Інна. Вона успішно склала творче випробування зі спеціальності диктор та ведучий телепрограм і отримала Сертифікат.

14:18 14.03.2019

Всеукраїнський конкурс "Садок вишневий коло хати"

      Учні нашого закладу беруть участь не тільки в шкільних та районних олімпіадах, а й у Всеукраїнських конкурсах. Так, учні 8 класу Пронченко Анна-Марія, Осаволюк Тетяна, Зборовська Анастасія та учень 6 класу Тютюнник Олександр взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Садок вишневий коло хати", спрямованому на поглиблення знань про життя й творчість Тараса Шевченка. Діти продемонстрували чудові результати, проявили інтелектуальні здібності, вміння самостійно мислити.

14:08 14.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора