A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках тижня "Безпеки дорожнього руху" класоводом Щукою І.О. у 2 класі було проведено виховний захід  "Дотримуйся правил дорожнього руху", а класоводом Андріяш І.В. проведено бесіду з вихованцями про правила безпечного переходу вулиці. Розширювали знання учнів про вулицю і дорогу. Вчилися розрізняти дорожні знаки та закріплювали вивчене про значення світлофора.   Виховували в дітей почуття відповідальності, бути уважним, спостережливим, обачним та бережливе ставлення до свого життя.

16:14 13.11.2019

Свято осені

Традиційно кожного року в усіх закладах відбувається Свято осені. Діти готують композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

15:14 08.11.2019

День української писемності

    9 листопада - День писемності. З метою популяризації української писемності та мови в нашому закладі з 4 по 8 листопада проходив Тиждень української писемності та мови, під час якого було проведено низку тематичних заходів, а саме: І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності; мовознавча афіша "Рідну мову люби, поважай!"; інтелектуальні ігри-конкурси знавців української мови: "Відгадай слово", "Намалюй слово".      Класоводи та класні керівники провели виховні години та позакласні заходи: "Сторінками української писемності", "Диво калинове - чари барвінкові", "Буду я навчатися мови золотої"; вікторини: "Що я знаю про рідну мову?"; "брейн-ринг: "Знавці рідної мови"; конкурс на краще декламування віршів про мову.

14:09 08.11.2019

"Спілкування, як важлива частина нашого життя. Вчимося говорити правильно"

     "Спілкування, як важлива частина нашого життя. Вчимося говорити правильно". Саме під такою темою психологом закладу Сміщенко С. С. було проведено заняття з учнями 6-го класу. Адже навички спілкування, вміти говорити правильно та доречно є важливими та необхідними вмінням для подальшого життя.     Під час заняття діти виконували ряд практичних завдань, які мали за мету збагачувати словниковий запас учня, розуміти сказане, чітко висловлювати свої думки. Особливо захопливо оформляли "Дерево приємних слів", кожен хотів якнайбільше сказати та написати приємного, хорошого, доброго.          Саме така робота дитині дається легко, є цікавою та сприймається і запам'ятовується швидше.         Кожен з нас - є учителем! Чи то ти дорослий, чи дитина. І розмовляти ми вчимось та вчимо кожен день, збагачуючи своє спілкування та спілкування людей поряд з собою.

12:21 08.11.2019

Наша мова - наш скарб

Для учнів 11класу на честь свята вчителем української мови Задорожньою В.В. було влаштовано цікавий та змістовний квест "Наша мова - наш скарб". Учасники квесту були поділені на команди і мали пройти п'ять цікавих зупинок, а саме: "Орфографічну",  "Мистецтвознавчу", "Лексичну", "Літературну", "Морфологічну".  На кожній із зупинок їх очікували цікаві,  захоплюючі,  творчі завдання.  Учні мали змогу не лише перевірити свої знання,  але й навчилися працювати в команді,  слухати своїх капітанів,  бути уважним та чемними.  Діти  були задоволені своїми результатами та набули нові знання про рідну мову. 

17:02 06.11.2019

Англійська мова проходить цікаво та активно!

Англійська мова проходить цікаво та активно! Учні школи разом з учителем англійської мови Ковалик В. С. та волонтером Деніалом Кейсом провели захоплюючі заняття на свіжому повітрі вивчаючи українські ігри англійською мовою. Уроки пройшли позитивно та результативно, адже такі заняття дають можливість краще запам'ятовувати матеріал, а тим паче мову.

14:57 06.11.2019

Прибирання території

Осінь — це нетільки привід помилуватися природою а й нагода плідно попрацювати. Так учні нашого закладу продовжуютьприбирання прилеглої території рідної школи. Прибирання опалого листя — дуже кропітка справа, зізнаються учні та педагоги закладу, адже досить лише одного, навіть незначного пориву вітру, як на тільки-но прибрану ділянку вистилається нова ковдра з листочків.Та головне, що діти завжди з радістю зустрічають прибирання, адже робота гуртує учнів та прививає розуміння важливих та корисних навиків.

16:48 05.11.2019

Вивчаємо історію України в грі

Вивчаємо історію України в грі. Учні 10 класу разом з учителем історії Іванько Г. В. розпочали та провели свій урок з настільною грою "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921рр.", яку розробив Український інститут національної пам'яті. Ця гра допомоє розібратися у складних подіях сторічної давнини для кожного українця. А також змушує логічно працювати дітей та розвивати навички асоціативного мислення. Учні працювали з захопленням та цікавістю, адже саме такі уроки даються легше та допомагають краще засвоювати матеріал.

14:51 05.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора