A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

ЯК ПЕРЕТВОРИТИ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ НА ЗАРОБІТОК

Проблема утилізації відходів знайома не в нашому місті, а й у всій Україні. Кожне місто вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами - сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.

12:34 19.09.2019

Тиждень з протидії булінгу

З 16 по 20 вересня в закладі проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. До проведення тижня  долучився весь шкільний колектив. З метою розширення знань учнів про булінг та запобігання цьому явища педагогами закладу було організовано та проведено ряд заходів.  Учні вчилися бути добрими та толерантними один з одним та іншими людьми.  Обговорювали та розширювали знання щодо булінгу, а також вчилися знаходити вихід із різних складних ситуацій.

09:05 19.09.2019

Змагання з фігурного водіння велосипеда

  З 9 по 13 вересня в закладі відбулися  заходи, присв'ячені Дню фізичної культури і спорту. Традиційно були проведені різноманітні змагання такі як: фігурне водіння велосипеда, "Веселі старти" між командами 5-6 класів, футбол.         Чемпіонами закладу стали: з ударів на влучність: Мельниченко Євген (серед юнаків 9-11класів); Бурлака Владислав (серед хлопців 5-8 класів); Савчук Ірина (серед дівчат 5-8 класів). З ударів на дальність: Грубий Денис (серед юнаків 9-11 класів); Лопух Петро (серед хлопців 5-8 класів); Синчак Інна (серед дівчат 9-11 класів); Савчук Ірина (серед 5-8 класів). Кращими з фігурного водіння велосипеда стали: Оллаберганов Андрій, Задорожній Артем та Кіндратюк Олександр.

14:45 11.09.2019

Зустріч з дошкільнятами

Тісна співпраця  навчальних закладів –  запорука успішного впровадження  Нової української школи. Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку, часто породжує стресові стани. Тому дуже важливо, щоб у дошкільному закладі, в сім’ї допомогли дитині усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше. Не менш важливо, щоб із перших днів перебування в школі вона на конкретних реаліях переконувалася в цьому. Все це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти. 10 вересня до нас в заклад завітали гості – вихованці Жашківської ДНЗ №2, які мали змогу уявити себе школярами, а учням 1 класу на хвилинку повернутися в дитячий садок.

12:08 11.09.2019

Уроки фізичної культури початкові класи

Пріоритетним завданням системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я й здоров’я оточуючих як до найвищої соціальної цінності, формування високого рівня здоров’я дітей. Ці завдання реалізуються в закладі на уроках фізичної культури. Відповідно методичних рекомендацій, більшість уроків фізичної культури доцільно проводити на відкритому повітрі. Тож зважаючи на сприятливу теплу погоду учителі початкових класів уроки фізичної культури проводять на шкільному подвір'ї.

15:03 10.09.2019

Евакуація

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Саме тому у закладі з 9 вересня розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!». У рамках тижня проводяться різноманітні заходи, основною метою яких є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти. Одним із практичних занять було проведення навчальних тренувань з евакуації учнів із закладу  у випадку виникнення пожежі.

11:08 10.09.2019

"Я МАЮ ПРАВО!"

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», з метою формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, 6 вересня 2019 року в нашому закладі проведено тематичні уроки «Я маю право!».

11:39 06.09.2019

Свято Першого Дзвоника

В нашому закладі був проведений урочистий захід «Країна дитячих мрій» присвячений святкуванню Дню Знань та Святу Першого Дзвоника. Наші першокласники вже традиційно ідуть д Нової української школи безмежної Країни дитячих мрій, сміху, радості, безтурботного щастя.

16:33 02.09.2019

Педагогічна конференція

30 липня 2019 року відбулась щорічна педагогічна конференція, де наш заклад отримав грамоту.

14:46 30.07.2019

Звіт керівника

24 червня у приміщенні закладу було проведено звітування керівника закладу Сухоносової Н.П. перед громадськістю про діяльність Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 за 2018-2019 навчальний рік. Ознайомитись зі звітом можна тут.

15:29 24.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора