A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Перші результати проекту "Відкривай Україну"

Вітаємо команду нашого закладу "Нестандартний варіант", які ввійшли у півфінал освітнього проекту "Відкривай Україну"! Це наш перший досвід у цьому проекті і він був вдалим. Цей результат ще більше надихає нас на роботу, адже проект, над яким ми працюємо не завершено і у нас є ще багато не реалізованих ідей. Так що, робота триває....

12:04 24.07.2020

ЗНО-2020

Цього року наш заклад вперше був пунктом проведення ЗНО з української мови, історії України, біології та географії. Чотири рази ми приймали 190 учасників тестування з Жашківського, Монастирищенського та Христинівського районів. Для працівників та учасників ЗНО було створено безпечні умови перебування у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Загалом основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року пройшла успішно.

10:36 20.07.2020

Сертифікати Академії "Відкривай Україну"

Команда "Відкривай Україну" разом із лекторами підготували для учасників проєкту цікаві тести з найважливіших навчальних блоків Академії, ставлячи перед собою ціль перевірити наскільки уважно учасники слухали лекції та читали їхні статті. Наші учасники команди "Нестандартний варіант" активно взяла участь у тестах та отримали сертифікати Академії "Відкривай Україну". Вітаємо їх. Та бажаємо подальших успіхів.

13:07 26.06.2020

#ЩастиНаЗНО

З метою підтримки випускників, перед важливими іспитами в рамках проєкту "Відкривай Україну", команда нашого закладу "Нестандартний варіант" взяти участь у флешмобі #ЩастиНаЗНО, створивши цікавий та креативний ролик "Щасти на ЗНО". Кожен мав змогу підтримати та побажати одинадцятикласникам успіхів та впевненості у своїх силах, адже цей рік став важким випробуванням для кожного з нас: як для дітей так і для вчителів та батьків. Ідея нашого відео - підняти настрій, надихнути учнів перед важким етапом у житті.

11:39 24.06.2020

Ремонтні роботи в закладі

В період карантину в закладі проведено частину  ремонтних робіт. Відремонтовано шкільні коридори, проведено ремонти в класних кімнатах, проводяться роботи по благоустрою шкільної території. Після карантинних обмежень оновлений заклад радо буде зустрічати своїх учнів.

16:50 23.06.2020

Благоустрій пришкільної території

«Театр починається з вішалки, а школа починається зі шкільного подвір’я». Заклад освіти повинен бути осередком освіти та культури, його зовнішній вигляд повинен бути красивим та зручним не тільки всередині, а й ззовні. Тому сьогодні силами Жашківського ВУЖКГ, за сприяння міського голови Цибровського І.А., ініціативи директора закладу Сухоносової Н.П. було проведено благоустрій пришкільної території.

16:46 23.06.2020

Створюємо красу разом

У нашому закладі склалась традиція: в жовтні кожний клас в знак пошани до вчителів висаджує кущ троянд на свято до Дня вчителя. За кілька років на шкільному подвір’ї утворився справжній розарій. З травня по вересень королева квітів – троянда, милує око всіх учасників освітнього процесу та відвідувачів нашого закладу.

15:33 23.06.2020

Гра «Джура»

З 15 по 18 червня проходила обласна онлайн-гра «Джура-2020». Рій нашого закладу «Чуйні серця» взяв участь у категорії - середня вікова група. Цьогоріч, зважаючи на карантин, конкурси було проведено онлайн.  Команда успішно пройшла вікторини «Відун», «Рятівник», «Туристська смуга перешкод та «Пластун»-орієнтування». На жаль, через технічні причини, не мали змоги зайти на портал для виконання вікторини «Гра «Джура». Але для кожного учасника гри це був незвичайний та важливий досвід. Адже, навіть онлайн, гра єднає нас та надихає на майбутні зустрічі та перемоги.

13:28 19.06.2020

Участь у освітньому проєкті “Відкривай Україну”

Незважаючи на карантин, команда "Нестандартний варіант" плідно та активно працює над проєктом "Відкривай Україну" по обраній темі «Жашків – чисте місто для небайдужих людей» ". Останнім із завдань було знайомство з іншою командою. Капітан команди, Макаренко Маргарита, на особисту електронну пошту отримала контакти для зв'язку та подальшої співпраці з іншою командою.

13:23 18.06.2020

Звіт директора закладу

Відповідно до порядку роботи закладу освіти під час карантину звіт керівника закладу буде проведено дистанційно. 

14:03 16.06.2020

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора