A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Робота МАН

21 січня в рамках засідання "Наукової школи Христинівщини" учень школи Король Богдан та училель фізики та математики Григор'єва Ю.А. відвідавли Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. 1 - ліцей". Побувавши на засіданнях двох секцій отримали цікаві враження та нові знання про можливості зрошувальних технологій в умовах глобальних змін клімату та про значення медоносних бджіл в природі. Особливо цікавою була інформація про можливості використання усіх без винятку продуктів життєдіяльності бджіл, навіть до нашої ери.

09:20 22.01.2020

День обіймів

Сьогодні у всьому світі відзначають дуже тепле і приємне свято –День обіймів. Це свято досить молоде, оскільки виникло у 70-х роках минулого століття. Традицію обійматися 21 січня запровадили спочатку у Західній Європі, а згодом вона поширилася всім світом. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом та позитивною енергетикою.

16:00 21.01.2020

Різдвяний турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок

18 січня в спортивному залі Жашківської СПШ №1 відбувся Різдвяний турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок. Перемогу святкувала команда "10 - Б" (Жашківська СПШ №1), ІІ місце - команда "Жашківські мавпочки", ІІІ місце - команда "Цитрус" (Жашківська ЗЗСО №5). Кращим гравцем турніру було визнано Мельниченко Анну (Жашківська СПШ №1). Переможці і призери були нагороджені медалями, кубками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради. Нагородження проводив міський голова Ігор Цибровський.

13:47 20.01.2020

Розпочався тиждень математики та інформатики

З 20 по 24 січня в нашому закладі проходить тиждень математики та інформатики. Розпочався він з розгадування кросвордів учнями. Учителем математики Турченюк Л.П. були розроблені цікаві та захоплюючі математичні ребуси, кросворди, сканворди. Учні 7 класу активно працювали над головоломками, удосконалюючи свої знання з предмета.

11:27 20.01.2020

Подарунок від БФ «Нова громада»

      Одним із напрямків роботи Благодійного Фонду «Нова громада» є матеріальна підтримка навчальних закладів міста. Ремонт приміщень шкіл, дитячих

17:50 12.01.2020

Робота на канікулах

Навіть на канікулах коридори школи не пустіють. Учителі закладу проводять індивідуальні консультації учням для покращення якості знань.

11:38 10.01.2020

Подарунки до Нового Року

  Новий Рік - це веселе та чарівне свято. А на свята всі чекають подарунків. В переддень Нового Року наш заклад також отримав подарунки. За сприяння відділу освіти Жашківської міської ради матеріальна база закладу поповнилась одним ноутбуком (у 1 клас) та новим комп'ютером. 

13:30 30.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора