Про підсумки обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти”

Дата: 29.04.2021 10:54

Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», який організував  КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», проводиться з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів.

Завданнями конкурсу є залучення учнівської молоді до оздоровлення довкілля; збереження біологічного, ландшафтного різноманіття Черкащини;  виявлення місць зростання первоцвітів та їхня охорона; проведення роз’яснювальної роботи серед населення про необхідність збереження первоцвітів у місцях зростання.

Вже кілька років поспіль, активними учасниками та переможцями конкурсу є учні ЗЗСО Жашківської територіальної громади.

Грамотою комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за ІІ місце нагороджено ученицю нашого закладу Козленко Дар’ю, вихованку гуртка «Політ фантазії», керівник Коваль Оксана Миколаївна.

Вітаємо з перемогою!