Тиждень креативних ідей. День четвертий П’ятниця / Friday – Святковий стиль/ Festive Style

Дата: 28.02.2020 13:28

В останній день тижня креативних ідей переважали нетрадиційні уроки, які були результатом творчого пошуку учителів та розвивали творчу активність учнів. Насиченим різноманітними вправами був урок спеціальної фізичної підготовки у волейболі, який разом з дев’ятикласниками провела Кривенко Т.В. (спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель методист). Учні 5 класу з учителем математики Григор’євою Ю.А. (спеціаліст другої кваліфікаційної категорії) виконували практичні завдання на застосування дробів у багатьох сферах діяльності людини під час уроку взаємонавчання «Дроби навколо нас». Одинадцятикласники під керівництвом Іванько Г.В. (спеціаліст першої кваліфікаційної категорії) отримали масу незабутніх вражень, аналізуючи культурне надбання України під час круглого столу «Український андеграунд: кіно, музика і театр кінця ХХ століття».