Останній день "Тижня креативних ідей"

Дата: 07.02.2019 14:19

Останній день "Тижня креативних ідей" теж промайнув активно та цікаво. Розпочали ми з уроку-веб-квесту, де Ковалик В. С. і Д. Кейс розкрили тему  "Традиційна їжа британців та українців", та разом з учні 6-го класу англійською мовою вели активне обговорення.
   Цікавим та дослідницьким пройшов урок-кейс з математики у 10-му класі на тему: "Дослідження світу тригонометрії" із учтилем Григор'євою Ю. А.
   Урок-ерудит з елементами квесту "2222 рік. Пошук істин у всесвіті" з 9-м класом провела Кланя Г. М.
   Сміщенко С. С., практичний психолог закладу, провела заняття з елементами тренінгу на тему: "Вчимося керувати емоціями", де учні 10-го класу навчилися цінувати та керувати власними емоціями, відчуттями.
     Сухоносова Н. П. та Цвинтарна Т. В. презентували інтегрований урок з 11-м класом на тему: "Магнітне поле Землі, його прояви у неживій та живій природі"., де пройшли стежками фізики та біології.
    Розважальними та динамічними перерви зробила вчитель музичного мистецтва Лановенко Н. Г. провівши музичний флешмоб.
     Саме так ми закінчили цей тиждень. Дякуємо всім гостям та колегам за плідну співпрацю.