Конкурс Моя щаслива сім'я

Дата: 25.10.2019 15:14

У рамках конкурсу "Моя щаслива сім'я" практичним психологом Сміщенко С. С. разом з учнями 4-8 класів було проведено тематичні заняття та оформлено малюнки.
    Адже сім'я є найважливішою та найскладнішою частинкою нашого життя та суспільства. Під час занять діти обговорювали та вчилися взаєморозуміння, поваги та налагодження відносин у родині. Особлива увага зверталася збереженню сім'ї та сімейних цінностей, а також захисту прав дитини-людини.
      Такі конкурси сприяють та  відкликаються у дітей теплом, захватом та вірою у дорослих, особливо до  батьків, адже вони працюючи формують та зберігають найважливіше -  затишок родини, відкладають у пам'яті певний досвід, котрий є безцінним для їхнього майбутнього життя та навіть майбутньої сім'ї.