День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

Дата: 16.12.2019 17:52

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях. 16 грудня 2019 року в закладі відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Педагогічним колективом закладу була проведена тематична година «Ті, що першими увійшли в атомне полум’я…», в шкільній бібліотеці оформлена книжково – ілюстративна виставка «Ймення зорі-Чорнобиль», учні 8-10 класів переглянули документальний фільм «За хвилину до катастрофи». Діти мали змогу ознайомитися з подіями 1986 року, подивитися відеосюжети про героїзм і мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи. Особливо зворушила учнів розповідь про пожежників, які ціною власного життя і здоров’я захищали Україну від наслідків аварії. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.