День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у всьому світі відзначається День безпечного Інтернету 2019. З метою обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету

15:04 05.02.2019

Стартував "Тиждень креативних ідей"

5 лютого в нашому закладі стартував "Тиждень креативних ідей". Сьогодні методичними знахідками з колегами ділилися педагоги закладу: Задорожня В. М. провела відкритий урок-проект на тему "Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою" , для учителів історії урок-квест  у 6-му класі провів Коломієць В. М. Учителем інформатики Папаяніною С. В. було проведено урок-ділову гру у 7-му класі, де учні навчилися розв'язувати компетентнісні задачі. Уявну подорож країнами Європи здійснили учні 10-го класу під керівництвом вчителя Демченко С. В. Найвищою цінністю є життя та безпека дітей тож тему уроку у 3-му класі з основ здоров'я Павлюк І. Ф. взяла "Як діяти при витоку газу".        Традиційними для нашого закладу стали музичні, рухливі перерви, які проводять для молодших учнів члени учнівського самоврядування. Цікавим та напруженим був турнір з настільного тенісу, який провела учитель фізичної культури Кривенко Т. В.

13:31 05.02.2019

Баскетбол хлопці

Вітаємо команду хлопців нашого закладу, яка в напруженій боротьбі посіла друге місце у змаганнях з баскетболу серед команд закладів освіти Жашківської ОТГ, які відбулися 31 січня 2019 року.

10:21 01.02.2019

"Морська історія"

Заняття з 3-м класом на тему:  «Морська історія» дала змогу учням попрацювати у техніці орігамі, що є дуже цікавою та корекційною для дітей. Орігамі розвиває комбіноване мислення, почуття форми, формує навички виконавської майстерності і виробляє складну координацію рухів кисті.  Розвиває творчі здібності,  просторову  уяву, креативне  мислення, спостережливість , абстрактне  уявлення . Ця техніка дає змогу всебічного творчого підходу до формування і розвитку особистості учнів.

10:14 30.01.2019

Сертифікати до Всесвітнього Дня Гідності

Учні 10 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 протягом 21 листопада - 9 грудня 2018 рок активно долучалися до організації проведення Всесвітнього Дня Гідності, за що були нагороджені сертифікатами від організаторів "ЕдКемп України".

09:59 30.01.2019

Калейдоскоп мрій

В кожної дитини є своя мрія. Наш заклад вніс цікаву пропозицію зображати свої мрії або плани на майбутнє в "Калейдоскопі мрій". Учні малюють свої мрії та вірять у їх здійснення.

12:11 29.01.2019

Скринька довіри

Для вчителів, батьків, дітей, гостей та всіх зацікавлених в закладі є скринька довіри, де всі бажаючі мають можливість поділитися своїми думками та пропозиціями.

14:08 28.01.2019

Тиждень математики та інформатики

21 січням  відбулося відкриття тижня математики і інформатики.  Учні ознайомилися з планом тижня та своїми завданнями. Було  оголошено  про конкурси «Математичний кросворд», «Кращий ребус», «Реферат».

13:50 25.01.2019

Баскетбол дівчата

24 січня 2019 року проходили змагання з баскетболу серед дівчачих команд в рамках XXV комплексних навчально-виховних заходів школярів. Команда нашого закладу посіла ІІ місце серед команд закладів освіти Жашківської ОТГ, поступившись команді дівчат Жашківської СЗШ №1.

11:20 25.01.2019

Робота закладу під час зимових канікул

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в нашому закладі класоводами та класними керівниками проведено тематичні уроки «22 січня – День Соборності України».

15:16 22.01.2019