Пришкільний табір 2018-2019

Чотирнадцятий день - Закриття

Так швидко промайнули дні відпочинку дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись. 14 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору  відпочинку «Живчик». Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями,   розвагами та екскурсіями.

16:27 14.06.2019

Тринадцятий день - Козацькі розваги

Гарний літній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів на «Козацьких розвагах» яке організував кошовий отаман Поліщук В.В.. Захопливими та незабутніми відбулись змагання. Саме вони наповнюють кожного командним духом та вмінням йти до поставлених цілей.  Проходячи турнір, маленькі козачата, мали змогу торкнутися до українських народних традицій та історії та України в цілому.

17:03 13.06.2019

Майстер клас

Майстер-клас від Крамаренка Тараса Володимировича "Зображення мультиплікаційних героїв".

15:57 10.06.2019

Десятий день - День психології

Літо є активною та неймовірно позитивною порою року. Діти в цей період полюбляють відпочивати та цікаво розважатися. Саме тому практичним психологом  закладу Сміщенко С.С. був проведений в таборі  день психології під гаслом «Кожна людина – Всесвіт»

15:51 10.06.2019

Дев'ятий день

Сьогодні, 7 червня, діти нашого табору весело і активно відпочивали.Брали участь у спортивних змаганнях, побували на батутах.Це була чудова можливість побавитися на природі та зарядитися позитивом теплим літнім днем.

16:07 07.06.2019

Восьмий день

Яскравим і цікавим був 8 день у таборі, який  подарував  дітям незабутні хвилини щастя: конкурси, вікторини, спортивні ігри, музично-танцювальний марафон.  Діти взяли майстер-клас у стилі "Хіп-хоп" який провів Компан Богдан Сергійович - керівник гуртка з сучасної хореографії "Креатив".

15:55 07.06.2019

Сьомий день

Табірне життя шалено кипить. Сьогодні загін "Мрійники" разом з своїми вихователями попрацювали в творчому натхненні та малювали композиції долоньками. Діти були дуже задоволені своїми роботами.

17:09 05.06.2019