Гурток "Політ фантазії"

Витинанка "Дерево життя"

Дерево життя – це найголовніший символ рослинного світу майже у всіх народів планети. В українців воно існує практично у всіх видах мистецтва, зокрема широко оспівується в колядках, де йому надають надзвичайного значення у створенні світу й інших важливих Божих і людських справах. Сьогодні на занятті гуртка вихованці опановували поняття про мистецтво витинанки, яке прийшло до нас із далекої давнини; вчились практичних навичок виготовлення художніх творів із паперу;створювали декоративну композицію «Дерево життя» у техніці витинанки. Це заняття посприяло розвитку в дітей інтересу до українського декоративно-ужиткового мистецтва,виховуванню зацікавленості у пізнанні багатогранної культури нашого народу.

14:37 09.11.2023

День хліба

Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня. Це свято було запроваджене Міжнародним Союзом пекарів та пекарів-кондитерів.

17:19 16.10.2023

Підсумки міжнародного двотурового конкурсу "Арт Геній"

Цей рік став феєрверком нагород для учнів Жашківського ліцею №5. З 26.04 по 10.05 проходив міжнародний  двотуровий конкурс мистецтв "Арт Геній" . Учні та керівник гуртка "Політ фантазії", які вибороли гран-прі, було нагороджено дипломом і подякою.

14:13 24.05.2023

Майстер- клас з виготовлення писанки

Великдень – одне з найособливіших, найсвітліших та найбільш очікуваних християнських свят. Кожна родина заздалегідь готується до цього дня, а одним із найважливіших його атрибутів є традиційна українська писанка. Але процес її створення має багато нюансів, без знання яких результат може і не вдатися. Тому всім, хто хоче наповнити свій великодній кошик розписаними за всіма правилами яєчками, радимо відвідати майстер-клас, який підготувала керівник гуртка "Політ фантазії" Жашківського ліцею №5, Коваль Оксана Миколаївна.

12:34 12.04.2023

Підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Підведено підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», проведеної українським державним університетом ім. М. Драгоманова спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. Метою цього конкурсу є пошук та підтримка талановитих дітей та молоді.

12:21 05.04.2023

Жовто-блакитний ангелочок з фоамірану

Продовжуємо добірку майстер - класів жовто-блакитних виробів і виготовляємо оберіг "Жовто-блакитний ангелочок з фоамірану".  Обереги та захисні амулети захищають людину на енергетичному рівні. Їх можна купувати і заряджати у досвідчених відунів та магів. Проте практика показує, що найсильнішими є талісмани, виготовлені власноруч, адже що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками .

12:10 13.03.2023

Кошик з квітами

Настала довгождана весняна пора... Розпускаються перші весняні квіти... І саме в березні всі вітають жінок зі святом. Саме тому сьогодні учні 3-го класу, разом з керівником гуртка "Політ фантазії" Коваль О.М. виготовляли в подарунок для своїх мам "Кошик з квітами". Усі роботи вийшли неповторними, красивими і оригінальними, адже кожен з учнів вклав частинку себе та своєї фантазії для найрідніших.

13:05 08.03.2023

Майстер-клас з виготовлення патріотичного браслету

Продовжуємо добірку майстер- класів жовто-блакитних виробів і виготовляємо патріотичного браслета з жовтих і блакитних стрічок. Патріотичні браслети – це не тільки гарний аксесуар, але й талісман на удачу. Їхня унікальність полягає в тому, що його можуть носити всі. Зараз можна побачити такі браслети в продажу, але той, який ви зробите своїми руками, з ними ніколи не зрівняється!

12:13 15.02.2023

Майстер-клас з виготовлення патріотичного сердечка з фоамірану

Навчити дітей  любити рідну країну — це добра справа. Тоді вони підростатимуть, у правильному сенсі, «національно свідомими» громадянами, і розумітимуть, чому це важливо для їхніх батьків і них самих. Кожен робить це на власний розсуд: дехто розповідає сімейні історії, інші мандрують з малечею красивими містами, показуючи мальовничі пейзажі, на які багата Україна. Але починати краще з малого, а саме разом з дітьми робити патріотичні поробки, вкладаючи у них повагу, любов, віру у велике майбутнє і підтримуючи єдність нашої держави. Сьогодні ми розпочинаємо добірку майстер-класів жовто-блакитних виробів, які буде цікаво і не складно створити з дітьми.

12:25 01.02.2023