Гурток "Політ фантазії"

Великодня пасочка

На занятті гуртка вихованці ознайомились із звичаями і традиціями святкування Великодня і виготовили чудову роботу до свята “Великодня пасочка”. Аплікація "Великодня паска з писанками  – це свіжа ідея, легкість виконання, модні та сучасні образи. Звичні атрибути величного свята у нашій роботі ожили новими кольорами і ми отримали чудовий результат.

09:45 03.05.2024

Великодній кошик

Традиція прикрашати житло до Великодня має глибоке коріння. Вона передається від одного покоління до іншого. Напередодні Великодньої неділі оселю ретельно прибирають, фарбують яйця, печуть паски, готують частування та подарунки, майструють великодні композиції.  Сьогодні на занятті гуртка діти своїми руками створили власний великодній кошик, у який поклали виготовлені руками писанки та пасочку.

09:23 03.05.2024

Листівка "Тюльпан"

Сьогодні на занятті гуртка діти познайомились з технікою айріс-фолдінг і за допомогою розгортки  виготовили листівку "Тюльпан". Айріс-фолдінг – це заповнення вирізаного по контуру малюнка різнокольоровими смужками. Подобається таке рукоділля і дітям, і дорослим. Виникло воно в Нідерландах. А ще таку аплікацію називають «райдужним складанням», оскільки смужки кольорового паперу складають під кутом у вигляді закрученої спіралі. Унікальні листівки, картини або настінні панно вражають своєю оригінальністю  .                                                   Захоплююче заняття з паперовими  смужками (айріс- фолдінг) - це завжди яскраво, неочікувано і красиво.

14:02 23.04.2024

День лелек

Лелека - один із символів України. Здавна цей птах символізував любов до батька й матері, що благословили на цей світ. А тому, він є символом продовження роду, сімейного добробуту і любові до рідного краю. Вихованці гуртка виготовили лелек , поділилися своїми знаннями про цих птахів та пов’язаними з ними прикметами, повір’ями та легендами. Відповідно до народних спостережень 19 березня – це день, коли прилітають лелеки. За повір’ями, вони приносять на своїх крилах холод, тому зазвичай у третій декаді березня спостерігається зниження температури. А ще ми віримо, що лелеки принесуть на своїх крилах довгоочікувану перемогу.

12:06 19.03.2024

Годівничка для птахів

Сьогодні на занятті гуртка діти виготовляли годівнички й  ознайомились із птахами, які залишаються взимку в нашій місцевості. З'ясували чому вони наближаються до людських осель. Провели дослідження як змінюється життя пернатих у холодний період, від чого вони страждають найбільше і якої допомоги чекають від людей.

11:43 31.01.2024

Символ 2024 року Зелений дерев’яний дракон

Символом 2024 року буде Зелений дерев’яний дракон, який асоціюється з мудрістю, силою та достатком. Цей міфічний звір у культурі багатьох країн вважається довгожителем та втіленням сили духу. У Китаї він є символом удачі, благополуччя та процвітання. Його шанують як володаря надприродних сил та мудрості, здатного приносити удачу та захищати від бід. Ми з вихованцями гуртка зробили дракона з кольорового паперу своїми руками, який стане нашим оберегом наступного року.

11:59 19.12.2023

Скандинавський гном

Сьогодні на занятті гуртка діти виготовляли Скандинавського гнома, адже це символ Нового року , Різдва та інших свят.

08:11 13.12.2023

Рвана аплікація "Ялинка"

Рвана аплікація з кольорового паперу - один з найпростіших, але цікавих виробів, які можна створювати разом з дітьми. Зазвичай для дітей такий процес є дуже захоплюючим, адже їм не потрібно бути особливо уважними і акуратними при виконанні, їм просто потрібно буде творити

13:27 07.12.2023

Ангелочки-обереги до Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи вихованці гуртка  виготовляли   обереги у вигляді жовто-блакитних ангеликів. Діти подбали про свій внутрішній дім,виготовивши патріотичні обереги для наших захисників. Вони вклали у свої роботи найкращі думки, найсвітліші мрії і найпотаємніші бажання про мир, перемогу, повернення додому наших воїнів. Усі молитви українців звернені до неба з єдиним проханням, щоб закінчилася війна.  Віримо в Збройні Сили України!

08:19 21.11.2023