Олімпіс-2020

Цьогоріч навіть при складних умовах в країні та світі школярі нашого закладу взяли участь у Міжнародних освітніх конкурсах "Олімпіс 2020" та отримали сертифікати, 19 грамот, 30  дипломів.

16:23 08.09.2020

Наші спортсмени

6 вересня 2020 року вихованці гуртка «Панкратіон», прийняли участь у відкритому Чемпіонаті Черкаської області з панкратіону, який відбувся 6 вересня 2020 року у м. Черкаси.

16:23 07.09.2020

Олімпіада "Олімпус"

Учні нашого закладу брали участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді "Олімпус" (осіння сесія). Учениця 11 класу Чумак Яна зайняла третє місце та була нагороджена дипломом і цінним подарунком. Інші учні отримали дипломи лауреатів та учасників конкурсу. Також відзначено дипломами педагогів закладу, що організовували проходження олімпіади школярами.

16:23 04.03.2020

Барви слова

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, у Комунальному вищому навчальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка відбувся Восьмий регіональний конкурс читців-декламаторів «Барви слова», метою якого є популяризація українського слова в різножанрових творах, формування високої духовності молодого покоління, підтримка талановитої молоді, співпраця між закладами загальної середньої освіти та навчальними закладами вищих рівнів. Участь у конкурсі взяли і представники нашого закладу: учениця 11 класу Квятковська Валерія та учитель української мови та літератури Тютюнник Галина Василівна. Незважаючи на конкуренцію та маючи високий рівень підготовки, Квятковська Валерія здобула перше місце серед учасників номінації читці-декламатори різножанрових творів. Вітаємо та бажаємо нових перемог!

16:12 24.02.2020

Змагання з баскетболу серед дівчачих команд

В рамках ХХVІ комплексних навчально-виховних заходів школярів Жашківської ОТГ на 2020 рік, 6 лютого в спортивному залі СПШ №1 відбулися змагання з баскетболу серед дівчачих команд. Команда нашого закладу у складі учениць 11 класу Вознюк Богдани, Загородньої Маряни, Квятковської Валерії, Старченко Влади, Синчак Інни, Ястремської Вікторії; учениць 9 класу Дейдиш Вероніки, Осаволюк Тетяни, Пронченко Анни-Марії; учениць 8 класу Присяжнюк Ірини та Федорової Дарії, учениці 7 класу Савчук Ірини здобула ІІ почесне місце серед 6 закладів загальної середньої освіти Жашківської ОТГ, поступившись тільки команді  СПШ №1. Вітаємо наших дівчат з перемогою!!!

16:12 07.02.2020

Всеукраїнський День Гідності

Вже другий рік поспіль наш заклад має нагоду долучитися разом з учнями і вчителями до проведення Всеукраїнського Дня Гідності, який щорічно проводиться з 21 листопада по 9 грудня. Наші учні 7 та 10 класу разом з учителями Іванько Ганною Василівною та Сміщенко Світланою Станіславівною нагороджені сертифікатами.

16:12 31.01.2020

Права людини крізь призму сучасності

Черкаський державний технологічний університет у листопаді 2019 року оголосив конкурс на тему: "Права людини крізь призму сучасності". Учениця 10 класу Яна Хуторянська під керівництвом учителя історії Іванько Г. В. взяли участь та були відзначені грамотами.

16:01 27.12.2019

Волонтерська діяльність

Учнівський та педагогічний колектив  закладу були нагороджені грамотою та подякою за високе почуття патріотизму, моральну підтримку, високий внесок у справу перемоги у наданні благодійної допомоги та з нагоди Міжнародного Дня волонтера.

16:12 24.12.2019

Змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

14 листопада пройшли змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед команд Жашківського ОТГ. Учні нашого закладу показали високі результати виборовши: І місце по шашкам - Синчак І.; ІІІ місце - Орел В. (в командному заліку).  Також в командному заліку з шахів та настільному тенісу наші учні зайняли ІІ місце. В особистому заліку з настільного тенісу відзначився Черняховський І. - ІІ місце та з шахів - Несват І. - ІІІ місце.

16:01 14.11.2019