Спортивні здобутки

Вітаємо спортсменів нашого закладу, які, незважаючи на відсутність у нас відповідного спортивного залу, зайняли ІІ місце серед семи закладів Жашківської ОТГ за підсумками ХХІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів у 2019 році.

16:01 14.11.2019

Урок доброти

4 жовтня 2019 року наш заклад долучився до проведення ІІ Всеукраїнського уроку доброти та встановлення Національного рекорду України, за що отримав сертифікат.

16:01 04.10.2019

Змагання з фігурного водіння велосипеда

26 вересня на базі на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів відбулись змагання з фігурного водіння велосипеда серед команд закладів загальної середньої овіти Жашківської ОТГ. Переможцями змагань стала збірна команда закладу загальної середньої овіти І-ІІІ ступенів №5 у складі: Федорової Дарії, Заросінської Дарії, Кіндратюка Олександра, Оллаберганова Анварбека.

15:30 26.09.2019

Співпраця з Корпусом Миру

Семінар-практикум "Новітні підходи у викладанні англійської мови" у рамках проекту Корпусу миру "Викладання англійської мови як іноземної"

15:30 15.06.2019

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

5 червня 2019 року відбувся І міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнів закладів Жашківської ОТГ. Наша команда "Серця патріотів", яка складалася з одних дівчат посіла загальнокомандне ІІІ місце. А в конкурсах "Рятівник" та "Відун" І місце.

15:30 06.06.2019

Старти надій

16 травня на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, відбулося змагання Жашківської ОТГ "Старти надій" серед команд ЗЗСО.  Учні нашого закладу здобули загальнокомандне ІІ місце.

15:30 16.05.2019

Відмінник Захисту Вітчизни

14 травня на базі Навчального центру підготовки молодих спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Молота відбулося вручення відзнак кращих знавців предмету Захисту Вітчизни серед навчальних закладів області.    Учень нашого закладу Кравчук Дмитро був нагороджений нагрудним знаком "Відмінник Захисту Вітчизни" та отримав державний прапор.

15:30 15.05.2019

Наші спортсмени

12 травня відбувся третій щорічний турнір з панкратіону,  у якому учень нашого закладу Кравченко Станіслав брав участь і виборов 2 місце у категорії 55 кг.

15:30 15.05.2019

Учнівська конференція

Учениці 10 класу Квятковська Валерія та Синчак Інна разом з учителем історії Іванько Ганною Василівною, долучилися до Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXІ століття"

15:23 25.04.2019

Конкурс учнівських робіт з історії «Юні історики Черкащини»

Черкаський  національний  університет імені Богдана Хмельницького завершив  ІІ Обласний конкурс учнівських робіт з історії «Юні історики Черкащини». Участь у конкурсі взяли 217 учнів із більш, ніж 60 спеціалізованих і загальноосвітніх шкіл Черкаської області. Серед переможців конкурсу є наші учні 11 класу - Беженар Вадим та Кравчук Дмитро, науковим керівником яких була вчитель історії Іванько Ганна Василівна. Учнів та учителя нагороджено дипломами.

15:23 25.04.2019