Баскетбол хлопці

Вітаємо команду хлопців нашого закладу, яка в напруженій боротьбі посіла друге місце у змаганнях з баскетболу серед команд закладів освіти Жашківської ОТГ, які відбулися 31 січня 2019 року.

10:21 01.02.2019

"Морська історія"

Заняття з 3-м класом на тему:  «Морська історія» дала змогу учням попрацювати у техніці орігамі, що є дуже цікавою та корекційною для дітей. Орігамі розвиває комбіноване мислення, почуття форми, формує навички виконавської майстерності і виробляє складну координацію рухів кисті.  Розвиває творчі здібності,  просторову  уяву, креативне  мислення, спостережливість , абстрактне  уявлення . Ця техніка дає змогу всебічного творчого підходу до формування і розвитку особистості учнів.

10:14 30.01.2019

Сертифікати до Всесвітнього Дня Гідності

Учні 10 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 протягом 21 листопада - 9 грудня 2018 рок активно долучалися до організації проведення Всесвітнього Дня Гідності, за що були нагороджені сертифікатами від організаторів "ЕдКемп України".

09:59 30.01.2019

Калейдоскоп мрій

В кожної дитини є своя мрія. Наш заклад вніс цікаву пропозицію зображати свої мрії або плани на майбутнє в "Калейдоскопі мрій". Учні малюють свої мрії та вірять у їх здійснення.

12:11 29.01.2019

Скринька довіри

Для вчителів, батьків, дітей, гостей та всіх зацікавлених в закладі є скринька довіри, де всі бажаючі мають можливість поділитися своїми думками та пропозиціями.

14:08 28.01.2019

Тиждень математики та інформатики

21 січням  відбулося відкриття тижня математики і інформатики.  Учні ознайомилися з планом тижня та своїми завданнями. Було  оголошено  про конкурси «Математичний кросворд», «Кращий ребус», «Реферат».

13:50 25.01.2019

Баскетбол дівчата

24 січня 2019 року проходили змагання з баскетболу серед дівчачих команд в рамках XXV комплексних навчально-виховних заходів школярів. Команда нашого закладу посіла ІІ місце серед команд закладів освіти Жашківської ОТГ, поступившись команді дівчат Жашківської СЗШ №1.

11:20 25.01.2019

Робота закладу під час зимових канікул

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в нашому закладі класоводами та класними керівниками проведено тематичні уроки «22 січня – День Соборності України».

15:16 22.01.2019

Робота закладу під час зимових канікул

На зимових канікулах, поки відпочивали діти, в нашому закладі працівники не сиділи склавши руки: технічними працівниками проведено поточні ремонтні роботи; проведено засідання методичних обєднань, педагогічна рада, навчання з пожежної безпеки, тренінгове заняття "Нова українська школа - новий учитель", майстер-клас "З власного досвіду роботи. Мотивація учня на навчання"

13:40 08.01.2019

Зимове свято

Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Діти – наше найцінніше багатство. Ми піклуємося про їхнє здоров'я, виховуємо, навчаємо, організовуємо цікаве дозвілля. Особливу увагу приділяємо дітям пільгових категорій.

23:30 26.12.2018