Безпека дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 21 травня в 10 класі було проведено тематичну класну годину.

13:26 21.05.2021

Національний урок "Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?"

В рамках міжнародного Тижня відкритості "Партнерства "Відкритий уряд" учні 8 та 9 класу були учасниками Національного уроку "Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?". Учні дізналися про структуру та порядок роботи Верховної Ради. Разом з 1800 учасниками зі всієї України пройшли онлайн-вікторину.

14:52 20.05.2021

Правила поведінки на дорозі

Життя - це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити. Іноді яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в цій чи іншій ситуації.

14:25 20.05.2021

День вишиванки 2021

Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

14:19 20.05.2021

Будь помітним на дорозі

Учні 2 класу під час єдиного національного уроку «Будь помітним на дорозі» дізналися, що таке флікер та спробували виготовити його самостійно. А ще влаштували невеличкий флешмоб.

14:25 19.05.2021

Зустріч зі співробітниками патрульної поліції

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху соціальним педагогом закладу Грибом В. П. було організовано  для учнів 5-10 класів, зустріч з представниками  поліції: заступником начальника поліції з превентивної діяльності майором  Дзюменком В. В. та старшим сержантом Остропольським О. Ю.

13:11 19.05.2021

Будь помітний на дорозі

Класоводом Щукою І.О. у 3 класі було проведено годину спілкування: "Будь помітний на дорозі!". Поглиблювали знання учнів про про правила дорожнього руху, повторювали основні правила пішоходів, виготовляли лепбук на дану тему. А щоб перевірити знання учнів, був проведений онлайн- тест: "Як добре ти знаєш правила дорожнього руху".

15:06 18.05.2021

Онлайн-конференція Ліги старшокласників

14 травня відбулася звітно-виборна онлайн- конференція Ліги старшокласників Черкащини. Президент нашого нашого закладу Макаренко Маргарита та її заступник Хуторянська Яна взяли активну участь у ній. До участі в голосуванні на посаду Президента Ліги старшокласників Черкащини та представника Національної ради дітей і молоді від Черкаської області допускалися старшокласники від кожного регіону. Були переглянуті відео можливих кандидатів.

17:33 14.05.2021

День Перемоги

День Перемоги… Світле і водночас печальне свято. Сумні усмішки ветеранів, сльози на очах, оберемки квітів та Вічний вогонь — так щороку зустрічає нас урочистий ранок 9 Травня.

14:50 07.05.2021