Гурток "Політ фантазії"

"Зимовий пейзаж"

За вікном сипле сніг. Ось і вихованці гуртка "Політ фантазії" виготовляли аплікацію  методом "паперової мозаїки" і має назву "Зимовий пейзаж". А найменші гуртківці зліпили сніговика,  але не із снігу, а з паперу. Дітям робота дуже сподобалась.

15:06 24.12.2020

Виготовлення чобітка в який Святий Миколай принесе свої подарунки

Майстерня Діда Мороза продовжує свою роботу. Незабаром свято святого Миколая, тому сьогодні наймолодші учасники гуртка "Політ фантазії" виготовляли чобіток в який святий Миколай принесе їм свої подарунки. Дітям робота дуже сподобалась, тому вони із захватом її виконували.

15:47 14.12.2020

Виготовлення веселих сніговиків

Всі ми з нетерпінням чекаємо свята Нового року. Тому сьогодні на гуртку "Політ фантазії" розпочала свою роботу майстерня Діда Мороза.

15:35 09.12.2020

Осінні саморобки

Осінь, найчарівніша пора осені. Тому визованці гуртка "Політ фантазії виготовляють різні осінні саморобки: "Осіння гірлянда", "Весела морквинка", "Яблучко". Робота дітям дуже сподобалась і вони із захватом її виконували.

14:00 09.10.2020

«Весела хмаринка»

Робота гурта декоративно-прикладного мистецтва «Політ фантазії» дозволяє дітям втілювати всі свої задуми у виробах з різних матеріалів. Під час створення композицій учні оволодівають навичками живопису, розвивають свої художньо-творчі здібності,  засвоюють різноманітні техніки та прийоми образотворчої діяльності. Сьогодні вихованці гуртка  створювали  собі веселковий настрій. Учні виготовляли «Веселу хмаринку»,  із – за якої виглядає веселка. Робота всім сподобалась, діти були задоволені.

16:21 10.02.2020

«Веселі страусенята»

Сьогодні на гуртку « Політ фантазії» вихованці знайомились з різними техніками і прийомами при роботі з папером. Учні виготовляли саморобку «Веселі страусенята» Вироби получились у всіх різними і оригінальними. Діти були в захваті від виконаної роботи.

14:15 29.01.2020

"Синички біля годівнички"

Вихованці гуртка "Політ фантазії" знайомились із птахами, які проживають у нашій місцевості. Вони виконували колективну роботу "Синички біля годівнички". Діти із захватом виготовляли птахів. Кожен птах вийшов оригінальним. Дітям дуже сподобалось і вони були задоволені виконаною роботою.

14:09 27.01.2020

«Новорічна композиція»

18 грудня 2019 року у нашому  закладі гуртківцями «Політ фантазій» була підготовлена  та проведена новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція».

15:35 18.12.2019

Майстерня Діда Мороза

Декоративно-прикладна творчість – найдавніше мистецтво у світі. Важливість занять у гуртку «Політ фантазії» обумовлюється середовищем, у якому дитина розвиває свій творчий потенціал, пробуджує творчі сили, вільно виражає свою фантазію.     З початку грудня, напередодні Нового Року розпочала роботу Майстерня Діда Мороза. Гуртківці під керівництвом Коваль О.М. працювали над виготовленням сніжинок, сніговичків, Дідів Морозів та символом Нового 2020 Року – Мишкою.

10:34 09.12.2019

"Весела лисичка"

Учні 2-го класу плідно попрацювали на гуртку "Політ фантазії". Діти з захватом  виготовляли саморобку "Весела лисичка". Завжди є важливою та результативною та робота, котру діти виконують із задоволенням. Тому вироби вийшли оригінальними та не повторними.

15:05 20.11.2019