Гурток "Політ фантазії"

Аплікація присвячена Голодомору 1932-1933 років

27 листопада ми відзначали День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі у цей день люди традиційно запалять свічки у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду.

14:34 29.11.2021

Саморобки "Ми за безпеку дорожнього руху"

Ми з вами щодня перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями Сьогодні під час заняття гуртка діти закріплювали знання правил безпечної поведінки і  усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях і вчились дотримуватися  правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

16:51 19.11.2021

Крокодил із яєчних лотків

З такого, здавалося б, непоказного на вигляд непридатного матеріалу, як яєчні лотки, можна зробити дуже красиві предмети.Яєчні лотки - один з найдоступніших матеріалів для рукоділля. Так як картонні яєчні лотки - екологічно безпечний матеріал, з ним можуть працювати навіть діти. Сьогодні під час заняття гуртка, діти виготовляли крокодила із яєчних лотків. Результатом своєї роботи всі були дуже задоволені.

18:26 15.11.2021

Аплікація "Синичка"

Яка ще птаха має своє персональне свято? Чому саме день Синички? Тому що синичка - божа пташка. З давніх пір 12-го листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів. Екологічне  свято "Синичкин день" - з'явився в Україні кілька років тому.

17:27 12.11.2021

Аплікація "Казковий гном"

Казкові герої радують дітей у будь-якому  віці.  Гноми – маленькі чоловічки, які живуть у своєму маленькому світі і дарують дітям подарунки.

17:49 08.11.2021

Аплікаціїї "Барвисті фарби осені"

Осінь — це ранкові тумани, золоті крони дерев і, звісно ж, гриби, що причаїлись у пожовклій траві. Під час заняття гуртка діти відтворили шматочок осіннього пейзажу на аркуші паперу, склеївши білий гриб і осіннє дерево.

16:28 05.11.2021

Обривна аплікація "Осінній ліс"

На занятті гуртка діти знайомились із технікою обривної аплікації, адже аплікація має велике значення для навчання й виховання дітей. Вона сприяє формуванню й розвитку багатьох особистісних якостей дитини, її психічних і естетичних можливостей.

14:24 18.10.2021

Саморобка "Їжачок-трудівничок"

Аплікація "Їжачок-трудівничок" - хороший варіант для заняття з художньої творчості. Перебираючи різні види паперу, природний матеріал, діти розвивають не тільки дрібну моторику, творчі здібності, а й поповнюють свої знання про навколишній світ,

16:46 11.10.2021

Чарівниця осінь

Осінь – золота пора року і прекрасна можливість для створення надзвичайно яскравих виробів.

16:41 04.10.2021