Гурток "Політ фантазії"

Колективна робота "Великодній кошик"

Серце радіє, душа співає! А все тому, що наближається прекрасне свято — Великдень. Саме час подумати про подарунки близьким. А що може бути кращим великоднім гостинцем, аніж кошик писанок.

16:48 26.04.2021

Аплікація із круп "Ведмедик"

Для виготовлення простих і в той же час красивих оригінальних фігурок, аплікацій можна використовувати різний природний матеріал. Найбільш незвичайними виходять вироби з насіння фруктів і різних листяних дерев. Також красиві вироби можна змайструвати і з круп, які знайдуться на кухні будь-якої господині. Природні матеріали досить легко наклеюються на будь-які поверхні за допомогою клею ПВА, пластиліну або силіконового клею. Тому їх можна використовувати навіть для часткового декору годин або ваз. Ось вихованці гуртка"Політ фантазії" комбінуючи різні види насіння,учились виготовляти незвичайні і дивовижні вироби і виконали картину "Ведмедик".Роботою діти були задоволені.

15:53 21.04.2021

Проєкт "Птахи України" Лелека

Весна.Природа пробуджується від зимової сплячки.Одним з перших нагадувань настання весни є птахи, що повертаються з теплих країн. Суєта птахів, їх щебетання вітає відродження природи.

15:20 14.04.2021

Аплікації з кружечків

Аплікація — це мистецтво створення образу з клаптиків. Зазвичай ми з дітьми так і робимо: вирізаємо елементи різного забарвлення та форми, знаходимо місце кожного елементу і приклеюємо їх до основи. Ми спробували створити незвичайну аплікацію, використовуючи тільки кружечки різної величини і забарвлення. Та чи вийде? Адже у кругів немає кутів, а як же без кутів викласти дах будиночка, крильця, ніжки, ручки у жучків?.. Незвичайне зазвичай створюють винахідники, а вони не бояться складнощів.Аплікації із геометричних фігур розвивають аналітичне мислення дітей. Ось і вихованці гуртка "Політ фантазії" спробували свої сили у виготовленні аплікацій із кружечків. Роботою були дуже задоволені

16:54 07.04.2021

Витинанка "Підсніжники"

Витинанки — це вид народної творчості. У слов'ян ще до появи паперу подібні витинанки створювалися на аркушах бересту або з деревини.

16:41 17.03.2021

Вихованці гуртка "Політ фантазії" виготовляли різноманітні аплікації

Будь-який вид творчої діяльності розвиває у дитини фантазію, сприйняття кольорів, текстур і форм, сприяє формуванню просторового та образного мислення в цілому. Завдяки роботі з аплікаціями малюки вчаться старанності, терплячості і посидючості. Аплікація є найбільш простій і доступній для дитини формою творчості. Ось і вихованці гуртка "Політ фантазії" виготовляли різноманітні аплікації "Корзинка з підсніжниками" і "Бджілка".Своєю творчісттю діти були дуже задоволені.

15:12 13.03.2021

Проєкт "Дівчина-весна"

Народ у своїх казках та легендах створив гарний образ Весни – красивої молодої дівчини з вінком на голові, її закликають піснями – веснянками. Ось і вихованці гуртка "Політ фантазії" закликали весну і втілили її в образі  гарної  дівчини, виконавши  колективну роботу під назвою "Дівчина-весна".

15:30 10.03.2021

Подарунки для своїх найрідніших матусь

8 Березня— день ніжності, любові і турботи — всього того, чим наповнюють цей світ наші мами, бабусі та сестри. Аби проявити в цей день свою любов до них, вихованці гуртка "Політ фантазії" виготовили подарунки для своїх найрідніших матусь. Адже подарунок, зроблений своїми руками є особливо цінним і він заслуговує найбільшої поваги , адже діти вкладають в нього свою душу.

15:21 03.03.2021

Аплікація з білих серветок "Зимове дерево"

Аплікації - це такий вид виробів, який особливо захоплює дітей, тому як для створення своїх «шедеврів» можна використовувати безліч підручних предметів, що є в кожному будинку. Аплікації з серветок дуже прості і різноманітні, діти отримують особливе задоволення, створюючи свої роботи з цього матеріалу. Ось і сьогодні вихованці гуртка "Політ фантазії" створювали сюжетну аплікацію з білих серветок "Зимове дерево", адже у дітей різного віку серветки асоціюються з сніжинками. Ррбота дітям дуже сподобалась ,адже це дуже захоплюючий і простий процес.

16:30 24.02.2021

"Підкова щастя"

17 лютого в рамках тижня креативних ідей було проведено онлайн заняття гуртка"Політ фантазії" на тему: "Підкова щастя".

14:40 17.02.2021