День пам'яті Чорнобильської катастрофи

Сьогодні 26 квітня минає 36 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У цей день людство вшановує пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф, а також героїзм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

14:55 26.04.2022

Мистецтво, як крок до саморозуміння

Арт-терапія – методика, яка має на увазі проведення лікування «мистецтвом». Мистецтво допомагає висловити почуття людини. Головна ціль арт-терапії полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні виразити і дослідити найрізноманітніші почуття й емоції, також її використовують як ресурсну техніку. Творчий процес сам по собі цілющий. Метод арт-терапії чудово використовують під час роботи як з дітьми, так і дорослими.

16:50 25.04.2022

Флешмоб на підтримку Збройних Сил України

Флешмоб на підтримку Збройних Сил України за темою «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників»#ОЦТКІЕ_Черкаси #Великодніми_молитвами_до_Перемоги #ВірюЗСУ #ДякуюЗСУ , Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської ради Черкаської області

16:50 22.04.2022

Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників

15:47 22.04.2022

Обереги для ЗСУ

Обереги - наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи - обереги шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, лялька, віночок, калина, верба - без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина.

13:04 30.03.2022

Хвилина мовчання

Починаючи з 17.03. 2022 року у всіх закладах освіти, на виконання п. 2 Указу Президента України Володимира Зеленського № 143/2022 , щоденно о 9 годині 00 хвилин проводяться хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. НЕ ЗАБУДЕМ !!! НЕ ПРОБАЧИМ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!

09:00 17.03.2022

Відновлення освітнього процесу

Шановні містяни! Освіта завжди була і залишається стрижнем духовності нації. У цей непростий час, з урахуванням безпекової ситуації в нашому регіоні освітній процес для дітей повинен тривати. Тому відповідно до листа Міністерства  №1/3371-22 від 06.03.2022 «Про організацію освітнього процесу» у закладі з 14 березня 2022 року освітній процес буде здійснюватися за дистанційною формою навчання.

08:12 14.03.2022