Благодійна акція для підтримки маленького Давидика

01.12.2021р. в нашому  закладі розпочалась  благодійна акція, для підтримки маленького Давидика, який бореться з страшним захвореням СМА 1-типу. Учні долучившись до акції , зібрали певні кошти для допомоги.

12:38 01.12.2021

Права дитини в Україні

30 листопада в 6 класі було проведено захід"Права дитини в Україні". Вчитель історії Коломієць В.М. зачитав "Декларацію прав дитини" проголошена Генеральною асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року. Діти дискусійно обговорювали з вчителем питання"Прав дитини". Наголошували на дотриманні основних положень, а саме: "Право на виховання в родині", "Право на безпечні умови життя", "Право не розлучатися з батьками, "Право на навчання". Підсумовуючи дискусію вчитель наголосив на тому, що людство зобов'язане давати дитині краще, що воно має!.

17:25 30.11.2021

Година спілкування "16 днів проти насильства"

Учні 7 класу приєдналися до проведення щорічної акції "16 днів проти насильства". В рамках інформаційної кампанії обговорили відео ролик "Розірви коло", в якому показано, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів`їв та приказок.

14:32 29.11.2021

Урок пам'ять Жертв голодомору

"Пам'ятаємо, вшановуємо, сумуємо". Саме під таким гаслом пройшов урок пам'яті Жертв голодомору 1932-1933р.р. з учнями 2 класу. Діти з цікавістю слухали розповідь класовода Павлюк І.Ф. про ті роки, коли їхні однолітки не мали що їсти, помирали від голоду. Переглядаючи фрагменти відеофільму, другокласники були дуже вражені. У знак пам'яті про померлих під час голодомору, вони зробили своїми руками паперових ангеляток.

14:30 29.11.2021

Запали свічку пам'яті

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. Це страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні дізнаватися про них з малечку і пам’ятати все своє життя.

14:21 26.11.2021

Насильству -НІ!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

12:47 26.11.2021

День пам'яті жертв Голодомору

27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. Говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно. Класоводом Щукою І.О. було проведено в 4 класі виховну годину до дня пам'яті жертв Голодомору ”Україна пам’ятає!" Учні ознайомлювались з трагічним минулим нашого народу; вчились бережно ставитися до історії своєї країни, розкривали її як білі , так і чорні сторінки. Учитель виховувала здатність кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

12:40 26.11.2021

Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #Не_ведусь

В рамках "16 днів проти насильства" та освітньої кампанії #Stop_sexтинг  з метою захисту  дітей від  насильства в Інтернеті, практичним психологом Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Сміщенко С. С. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #Не_ведусь" з учнями 6-го класу. Адже у сучасному суспільстві інтернет є невід'ємною частиною кожного, діти вже не уявляють своє життя без соціальних мереж.

15:13 25.11.2021

УЧИТЕЛЬ РОКУ 2022

23 та 24 листопада на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся І відбірковий етап обласного туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022». З метою дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, конкурс проходив у дистанційному форматі.

15:00 25.11.2021